A+ A A-

PRÍBEH BRICKMANA

BRICKMAN.

comics-brickman-01

Som BRICKMAN. Nie James, ba ani nie Jakub. Jednoducho BRICKMAN. Mám ale tiež svoje povolenie. Povolenie Vás privítať v našej firme. No, povedal by som aj v mojej, ale nechcem niekoho dráždiť ...

comics-brickman-02

Ale tie naše tehly, rovnako ako diamanty, sú večné.

comics-brickman-03 Každú chvíľu niekto volá, píše, mejluje. To ide za mnou. Jednoducho ľudia ma poznajú. Nie som žiadny Dr. No.
comics-brickman-04 „Čože??? No áno, tie zľavy na internete samozrejme platia!“ Čo je to niečo nenormálne?  Nepredstaviteľné?
comics-brickman-05

V jednom kuse radím. To je jasné, nie je žiadna sranda si vybrať z takého množstva. Že áno? No a že robíme rozpočty zadara? No keď to tí ľudia chcú? Máme pre nich vždy nejaké prekvapenie. Pripadám si ako v tajnej službe Jej Veličenstva.

comics-brickman-06 Máme tu tiež vlastnú architektku. No, nemôžem robiť všetko sám, pravda? Navyše nechápem, ako na tie čiary projektantské dostane naše tehly tak, že to vyzerá, ako keby bol dom už postavený! Ale nie som sám, kto sa čuduje! Ona má zlaté oko ...
comics-brickman-07 Teraz ma nezdržujte, práve vybavujem  nejaké špeciality až tamto na Slovensko. O chvíľku budem zase váš. Nedávno mi poslali aj srdečné pozdravy z Ruska.
comics-brickman-08 No, už som zase tu na otočku, letím zkontrolovať dom, ktorý práve obkladáme. Super prácička, perfektný výkon. Nám jednoducho, nám jeden svet nestačí.
comics-brickman-09 Som BRICKMAN. Do kelu, asi by to ešte niečo chcelo. Aby som bol kompletný. Ako tie naše služby. Paráda. Super. Niečo ako jackpot v casine Royale.

CZE SK GB IT RU