A+ A A-

Prečo práve Brickland?

Mali sme odvahu byť prvý a v roku 1996 sme po desiatkach rokoch, kedy sa tu s týmto nádherným a užitočným materiálom nerobilo, priviezli do Českej republiky razené lícové tehly a následne zahájil vlastnú výrobu. Dnes sme uznávanou európskou firmou a naše tehly sú na tisícoch rodinných domov a ostatných stavbách v mnohých európskych aj mimoeurópskych krajinách.
Každý sa môže ľahko presvedčiť, že máme bezkonkurenčnú ponuku tehál, obkladových pásikov, tehlových dlažieb a kompletných doplnkov. Vďaka koncepčnej obchodnej stratégii predávame za ceny, ktoré sú ostatným, pri dodržaní záruk a prvotriednej kvality, nedostupné.
Našim zákazníkom poskytujeme komplexný servis od projektovej prípravy, cez vlastnú dodávku až po stavebnú činnosť, čo im zjednodušuje, uľahčuje a zlacňuje celú stavbu.
Máme vlastné rozsiahle skladové areály garantujúce pružné dodávky, vrátane inak ťažko riešiteľných dodávok malého, pre stavebníkov ale potrebného, množstva tehál.

Snažíme sa perfektne informovať našich existujúcich i potenciálnych zákazníkov. Naše katalógy slúžia ostatným často ako šablóna na kopírovanie, internetové stránky evidujú ročne takmer 100 000 návštev, získavame ocenenie za expozície na výstavách a na naše vzorkovne sme právom hrdí. To všetko završujú schopní ľudia. U nás nájdete takých, ktorí majú prax a znalosti z tehliarskej výroby. Ich znalosti si ceníme. Preto dobrí zamestnanci u nás zostávajú. Inam odchádzajú tí druhí.

 

CZE SK GB IT RU