A+ A A-

Architektonické štúdio

Spoločnosť Brickland už teraz ponúka našim zákazníkom úplne novú službu. Ponúkame zhotovenie návrhov lícového muriva, interiérov, dlažieb i záhradných tehlových prvkov. Spoločne s našim firemným architektom môžete spoločne vytvárať návrhy zo všetkých materiálov, ktoré ponúka spoločnosť Brickland vo svojom katalógu, vrátane interiéru z umelých kamenných obkladov KERMI Talianska.
Návrhy a vizualizácie vieme vytvoriť zo všetkých dodaných podkladov - výkresy v elektronickej podobe vo formátoch DWG, výkresy v papierovej podobe alebo aj len z dodaných fotografií, v ktorých sú vyznačené základné kvôty. Samozrejme na kvalite podkladov závisí kvalita vizualizácie a dĺžka ich prípravy.
Na prípravu týchto návrhov a vizualizácií disponujeme úplne novým a najmodernejším technickým, programovým i tlačovým zariadením a tiež vlastným firemným architektom, ktorý je pre vás k dispozícii po celú otváraciu dobu vzorkovne Brickland v Prahe.

Máte teraz novú možnosť vidieť zamýšľaný projekt ešte skôr, než sa pustíte do samostatnej realizácie, a to aj vo viacerých farebných variantoch. Mimo zmeny farieb tehál či pásikov môžeme meniť farby škáry, skladbu muriva, farby ostatných prvkov stavby - okien, dverí, strechy a pod Náš architekt vie používať tehlové tvarovky a vie aj základné usporiadanie okolí stavby, vrátane rastlín, dlažieb a iných záhradných prvkov.
Pri dodávkach lícových tehál, obkladových pásikov aj tehlových dlažieb chceme našim zákazníkom ponúkať ucelený rad nadväzujúcich služieb tak, aby dodávky materiálov Brickland boli úplne na "kľúč", a náš zákazník nemusel žiadnu zo služieb dopytovať inde. Mimo vyššie uvedené služby architekta pri príprave projektu ponúkame zhotovenie zodpovedajúcich, úplných a pravdivých kalkulácií a rozpočtov na materiál a montáž. Po prípadnej objednávke vybavíme všetky obchodné záležitosti elektronicky bez osobnej návštevy zákazníka, zaistíme dopravu na stavbu či sklad, zaistíme montáž tehál alebo pásikov a samozrejme popredajný servis. Všetko pod hlavičkou spoločnosti Brickland. Je už zažitou pravdou, že Brickland ponúka najširšiu ponuku tehál, pásikov, dlažieb, príslušenstvo, maltových zmesí, prekladov, certifikovaného zatepľovacieho systému a kotviacich prvkov v Čechách i na Slovensku. Všetko od najlepších odskúšaných výrobcov. Tehlové pásiky pre vás pripravuje Brickland na v Čechách na jedinečnej rezacej linke v Plzni. Nikdy sa neznížime k praktikám konkurencie, aby sme v snahe o nízku cenu ponúkali bez upozornenia nižšiu triedu kvality. Takýto prístup, servis a služby neponúka v Českej a Slovenskej republike žiadna iná konkurenčná spoločnosť a my sme hrdí na to, že tieto služby môžeme teraz ponúkať aj vám.

CZE SK GB IT RU