VÍKENDOVÉ ZĽAVY BRICKLAND SK - až 50 %

pre objednávky v dňoch št. 25. 10. – so. 27. 10. 2018

 

Popis akcie

Spoločnosť BRICKLAND SK pripravila víkendové akčné zľavy pre nákup vybraných materiálov zo sortimentu lícových tehál, obkladových tehlových pásikov alebo exteriérových dlažieb Klinker. Za takto objednaný materiál v akčnom zľavovom programe BRICKLAND SK je možné získať maximálnú zľavu na materiál až 50 %!!!

Nejedná sa o výpredaj skladu, ani o vybrané materiály so zníženou kvalitou či nelegálne dovozy do SR. Zľavy poskytujeme také, aby pre vás bola ešte výhodnejšia kompletná objednávka aj na montáže tehlových pásikov alebo tehál. Tak, aby ste si mohli váš projekt objednať skutočne „na kľúč“ a poskytované cenové zvýhodnenie pre vás malo zmysel.

 

Podmienky získania akčnej zľavy

Získať základnú víkendovú akčnú zľavu BRICKLAND SK môžete v danom termíne iba osobne v našej vzorkovni v Trnave. Vo výnimočných prípadoch je možné objednávku vybaviť behom akcie e-mailom, avšak vaša objednávka musí byť poslaná a potvrdená iba behom uvedeného termínu.

Pri akčnej zľave BRICKLAND SK je stanovené minimálne množstvo, od ktorého je možné akčnú zľavu získať. Na základe vašej písomnej objednávky urobenej iba behom akčného víkendu, spoločne s požiadavkou termínu dodania, spoločnosť BRICKLAND SK vystaví Potvrdenie objednávky. Pri objednaní materiálu je požadovaná záloha vo výške 10 % z hodnoty objednávaného materiálu. Za túto čiastočnú platbu predom bude z celkovej ceny za materiál odrátané sconto 4 %!!! Pred vyvezením materiálu vystaví BRICKLAND SK celkovú faktúru na záväzne objednaný materiál s odpočtom uhradenej zálohy. Po úhrade celkovej faktúry môžete objednaný materiál kedykoľvek do 30.4.2019 odobrať, alebo vám vybraný materiál dovezieme. Skladovanie materiálu zakúpeného v tejto akcii je pre vás ZADARMO.

 

Ďalšie cenové zvýhodnenie

Pre zákazníkov, ktorí si materiál objednajú spoločne s ďalším príslušenstvom – malty, lepidla, škárovacej hmoty, kotvenia, prekladov alebo iných materiálov z katalógu Brickland - máme pripravené ďalšie cenové zvýhodnenia. Z celkovej nákupnej ceny sa odrátajú ďalšie 4 %!!!

 

Staviate s nami ?

Pokiaľ váš stavebný projekt z lícových tehál alebo obkladových pásikov bude realizovať nami doporučená stavebná spoločnosť, obdržíte na použité materiály objednané v rámci akcie BRICKLAND SK ďalší stavebný bonus vo výške 2 %!!! Naviac získate ZDARMA predĺženú záruku 48 mesiacov na stavebné práce. Viac informácií o montážach nájdete na www.licovecihly.cz.

 

Počítajte dobre:

Všetky zľavy a bonusy v rámci víkendovej akcie BRICKLAND SK vám zrátame:

 • základnú zľavu max. 40 %
 • sconto 4 %
 • bonus za doplnkový sortiment 4 %
 • stavebný bonus 2 %

Pri využití víkendovej zľavovej akcie BRICKLAND SK je celkové zvýhodnenie až 50 %!!!

 


Všetky vyobrazenia ponúkaných materiálov a ich ceny nájdete na www.brickland.sk v novom produktovom kompletnom katalógu BRICKLAND a v novom katalógu dlažieb BRICKLAND pre sezónu 2019. Všetky naše katalógy a prospekty si môžete stiahnuť alebo objednať na našich www.brickland.sk alebo ich ZDARMA získate v našej vzorkovni v Trnave.


 

 

VÝROBKY S CELKOVOU ZĽAVOU 50 %
(základ 40 % + sconto 4 % + príslušenstvo 4 % + stav.bonus 2 %)

 

TEHLOVÉ DLAŽBY „Ruby; Magma Granit“
200x100 mm, sila 40 mm, sila 45 mm, sila 52 mm:

 • odber dlažieb: od cca 80 m2 v sile 40 mm (od 5 paliet)
 • odber dlažieb: od cca 88 m2 v sile 45 mm (od 6 paliet)
 • odber dlažieb: od cca 75 m2 v sile 52 mm (od 6 paliet)
Ruby Magma Granit
Pri požiadavke na menší odber nás kontaktujte pre aktuálnu individuálnu obchodnú zľavu.

 

OBKLADOVÉ PÁSIKY RAZENÉ WDF 210x100x65 mm
typy: MU104, MU108, NE103

 • odber pásikov: od 100 m2
mu104 westfalisch bunt 7 mu108 sagemehl 1 ne103 dali
Pri požiadavke na menší odber nás kontaktujte pre aktuálnu individuálnu obchodnú zľavu.

 

 


 

VÝROBKY S CELKOVOU ZĽAVOU 45 %
(základ 35 % + sconto 4 % + príslušenstvo 4 % + stav.bonus 2 %)

 

TEHLOVÉ DLAŽBY „PK 01; PK 02; PK 06; PK 07“
200x100 mm, sila 40 mm, sila 52 mm:

 • odber dlažieb: od cca 75 m2 v sile 40 mm (od 4 paliet)
 • odber dlažieb: od cca 85 m2 v sile 52 mm (od 6 paliet)
pk01 pk02 pk06 hellbraunbunt pk07 herbstlaub
Pri požiadavke na menší odber nás kontaktujte pre aktuálnu individuálnu obchodnú zľavu.

 

OBKLADOVÉ PÁSIKY RAZENÉ
- všetky typy s kódmi NE, DE109 Exclusive, DE121 Toermalijn, DE123 Fermette

 • odber pásikov: od 100 m2
de109 exclusive de121 toermalijn de123 fermette
Pri požiadavke na menší odber nás kontaktujte pre aktuálnu individuálnu obchodnú zľavu.

 

LÍCOVÉ TEHLY RAZENÉ
- MU 104, MU 108, NE 103

 •  odber tehál na ucelené palety: od 120 m2
mu104 westfalisch bunt 7 mu108 sagemehl 1 ne103 dali

 

OBKLADOVÉ KLINKER PÁSIKY
SÉRIA NEW YORK

 •  odber pásikov: od 100 m2
Pri požiadavke na menší odber nás kontaktujte pre aktuálnu individuálnu obchodnú zľavu.

 

KERAMICKÉ KRYCIE PRVKY
- kompletný sortiment pre oplotenie zo sortimentu BRICKLAND

 •  odber tovaru nad: 400 EUR

 

 


 

VÝROBKY S CELKOVOU ZĽAVOU 40 %
(základ 30 % + sconto 4 % + príslušenstvo 4 % + stav.bonus 2 %)

 

LÍCOVÉ TEHLY RAZENÉ
- všetky typy s kódmi NE, MU, DE109 Exclusive, DE121 Toermalijn, DE112 Bijou

 • odber tehál na ucelené palety: od 120 m2
de109 exclusive de121 toermalijn de112 bijou
Pri požiadavke na menší odber nás kontaktujte pre aktuálnu individuálnu obchodnú zľavu.

 

 


Technické podmienky pre využitie víkendovej zľavovej akcie Brickland SK.

Tieto podmienky sú rozšírením aktuálnych základných
Obchodných a Dodacích podmienok Brickland SK:

 • Zľavy sú platné na vybrané materiály uvedené na www.brickland.sk a z aktuálneho cenník BRICKLAND SK. Materiály sú I. akostnej triedy, s riadnym certifikátom CE, Prehlásením o zhode a dodávané na zákazku pre váš projekt. Z dôvodu zvyčajne veľkého záujmu u vybraných akčných výrobkoch platí dotačné zvýhodnenie do možného vypredania skladových zásob.
 • Rozmery dlažieb sú 200x100 mm v prípade sily 40, 45 a 52 mm (48 ks/m2). Dlažby označené PK nemajú zrazenú hranu, tzv. fazetku.
 • Na rohové pásiky platí rovnaká zľava, aká je uplatnená na základné rovné pásiky.
 • Vzhľadom ku kapacitným možnostiam výrobných závodov je možné dodacie lehoty materiálu potvrdiť až po potvrdení dodacieho termínu výrobcom, ktoré bude zákazníkovi predložené v dokumente „Potvrdenie objednávky“, kde bude špecifikovaný termín dodania a termín úhrady materiálu pred jeho vyvezením.
 • Podľa písomnej požiadavky zákazníkov uvedenom v ich objednávke expedujeme materiál z víkendovej zľavovej akcie od 1.12.2018 až do 30.4.2019. Vo výnimočnom prípade je možné dohodnúť písomne dlhšiu dobu uskladnenia. Termín celkovej úhrady zákazky je najneskôr 16.2.2019.
 • V prípade požiadavky zákazníka zaistíme dovoz materiálu po celej SR, popr. dovoz so zložením pomocou HR. Tieto služby sú platené.
 • Tehelné dlažby a tehly pre uplatnenie maximálnej dotácie dodáváme na ucelené palety. Pri dodaní neucelených paliet pri dlažbách a tehlách účtujeme na rozbalenú paletu balné podľa platného cenníku.
 • Zľavy platia len na uvedené materiály, na ostatné materiály a príslušenstvo platia štandartné obchodné a cenové podmienky!
 • Zľavy budú poskytnuté iba po podpísaní objednávky osobne behom daného termínu vo vzorkovni Brickland SK v Trnave, popr. e.mailom v deň konania akcie, a jej následným potvrdením zo strany Brickland pomocou formulára „Potvrdenie objednávky“, vr. dodacieho termínu a termínu úhrady zálohovej faktúry vo výške 10%. Uvedené maximálne zľavy sú konečné, bez možnosti ich navýšenia !!!
 • Podmienkou získania stavebného bonusu je súhlas kupujúceho s umiestnením reklamného banneru spoločnosti BRICKLAND SK po dobu montáže.
 • Cenové zvýhodnenie sa nevzťahuje na dopravu, skladaním HR, palety, montáž a ostatné, spoločne dodávané materiály.
 • V ostatnom zostávajú v platnosti aktuálne základné Dodacie a obchodné podmienky BRICKLAND SK, prístupné na www.brickland.sk.